Honkajoen Seudun Urheilijat ry - Liikunta eri muodoissaan tuottaa suunnatonta mielihyvää!

Tammisprintin aikataulu ja lähtölista

tammikuu 8, 2016 by Uutiset No Comments

Tässä huomisen kisan aikataulu ja lähtölista
Lähdön 1 matka 1,2 km, muilla 0,6 km.
HUOMHUOM: Osanottajamäärä on melko pieni, joten 16-sarjat ja vanhemmat hiihtävät sittenkin kolme kertaa!!

Ensimmäinen eräkierros
16.30 lähtö 1: M16, Myl, Nyl, N16
16.37 lähtö 2: M13, M14
16.42 lähtö 3: N13, N14
16.47 lähtö 4: M11, M12
16.52 lähtö 5: N11, N12
16.57 lähtö 6: M8, M9, M10
17.05 lähtö 7: N9, N10
17.10 lähtö 8: N8

Toinen eräkierros
17.25 lähtö 1: M16, Myl, Nyl, N16
17.32 lähtö 2: M13, M14
17.37 lähtö 3: N13, N14
17.42 lähtö 4: M11, M12
17.47 lähtö 5: N11, N12
17.52 lähtö 6: M8, M9, M10
17.59 lähtö 7: N9, N10
18.05 lähtö 8: N8

Kolmas kierros
18.12 lähtö 1: M16, Myl, Nyl, N16

HSU:n Tammisprintti 9.1.2016 Jämin hiihtotunnelissa. LÄHTÖLISTA
LÄHTÖ 1
sijoitus sarja numero nimi seura
M16 1 Juho Syrjäläinen KankU
M16 2 Lasse Hietaoja KankU
M 3 Rauno Tuomi NaVire
M 4 Tuomas Keitaanniemi U Ura
N16 5 Annika Tunturi HSU
N 6 Venla Haunia HSU
LÄHTÖ 2
sijoitus sarja numero nimi seura
M13 11 Joni Virtanen NoNo
M14 12 Samuli Kuusinen KankU
M14 13 Leevi Lipponen LeKi
M14 14 Salomon Koivisto NoNo
M14 15 Samuel Nokelainen NoNo
LÄHTÖ 3
sijoitus sarja numero nimi seura
N13 21 Ada Mäkinen NoNo
N14 22 Leena Niemi AhlU
N14 23 Heta Haunia HSU
N14 24 Salla Uusihonko HSU
N14 25 Katariina Keitaanniemi U Ura
N14 26 Julia Junkkala VSV
LÄHTÖ 4
sijoitus sarja numero nimi seura
M11 31 Luukas Lipponen LeKI
M11 32 Konsta Mukkala HSU
M12 33 Kosti Saine KankU
M12 34 Simeon Koivisto NoNo
M12 35 Niko Mikkola PSH
LÄHTÖ 5
sijoitus sarja numero nimi seura
N11 41 Silja Henttinen NoNo
N12 42 Krista Manninen KanKi
N12 43 Siiri Pein KankU
N12 44 Emmi Pohjolainen L Luja
N12 45 Aino Manner NoNo
N12 46 Jessica Junkkala VSV
N12 47 Nina Välimäki VSV
LÄHTÖ 6
sijoitus sarja numero nimi seura
M8 51 Leevi Pein KankU
M8 52 Aapeli Karislahti LeKI
M8 53 Sakarja Koivisto NoNo
M8 54 Nico Välimäki VSV
M9 55 Aleksi Henttinen NoNo
M10 56 Janne Ylilammi HSU
M10 57 Rami Tuominen KankU
LÄHTÖ 7
sijoitus sarja numero nimi seura
N9 61 Siiri Laino KankU
N9 62 Emilia Helmi NoNo
N9 63 Sini Mukkala HSU
N10 64 Suvi-Ester Koivisto NoNo
LÄHTÖ 7
sijoitus sarja numero nimi seura
N8 71 Viivi Manninen KanKi
N8 72 Milla Ylilammi HSU
N8 73 Anna Saine KankU
N8 74 Eevi Pohjolainen L Luja
N8 75 Stella Määttänen NoNo